Филтри -

Машини за обработка на почвата Jako

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

6 огласа: Машини за обработка на почвата Jako

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
нови земјоделски валјак Jako нови земјоделски валјак Jako нови земјоделски валјак Jako
3
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 2.75 м
Германија, Itterbeck
нови земјоделски валјак Jako Wiesenwalze M 500
1
Контактирајте го продавачот
29.995 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Itterbeck
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.695 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 2.75 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 2.75 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
7.450 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
6.195 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 2.75 м
Германија, Itterbeck
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи