Филтри -

Машини за обработка на почвата John Deere

Резултати од пребарување: 130 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

130 огласа: Машини за обработка на почвата John Deere

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.500 US$ EUR ≈ 4.150 €
Рото брана
Година 2020 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м.Прилуки
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.820 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 10.5 м
Украина, Гнівань
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 24.900 €
Култиватор
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 9.5 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 23.980 €
Диск брана
Длабочина на обработка 180 мм Капацитет 8 ха/час Потребна сила на трактор 260 кс
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 7.8 м
Украина, Днепропетровск
Контактирајте го продавачот
13.950 US$ EUR ≈ 12.860 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 150 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Днепропетровск
Контактирајте го продавачот
4.800 US$ EUR ≈ 4.426 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Летичів
Контактирајте го продавачот
4.800 US$ EUR ≈ 4.426 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Pyriatyn
Контактирајте го продавачот
4.800 US$ EUR ≈ 4.426 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Летичів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
13.200 US$ EUR ≈ 12.170 €
Рото брана
Потребна сила на трактор 85 кс Работна брзина 18 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 6.19 м
Украина, Ozërna
Контактирајте го продавачот
13.400 US$ EUR ≈ 12.360 €
Рото брана
Потребна сила на трактор 90 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Uman
Контактирајте го продавачот
13.100 US$ EUR ≈ 12.080 €
Рото брана
Потребна сила на трактор 90 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Сарата
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.910 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Украина, Гнильче
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 23.980 €
Култиватор
Длабочина на обработка 15 мм Потребна сила на трактор 230 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 9.5 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 24.900 €
Култиватор
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 240 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 10 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
26.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 275 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 11 м
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 320 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 13 м
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.455 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
8.149 € UAH 350.000 UAH
Култиватор
Потребна сила на трактор 180 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 10 м
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.750 €
Подривач
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Несвіч
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 23.980 €
Култиватор
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 11 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.455 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
4.800 US$ EUR ≈ 4.426 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 8.5 м
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 140 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 8.2 м
Украина, Безуглівка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 130 огласа
Прикажи
Претплати се