Филтри -

Машини за обработка на почвата Jympa

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

6 огласа: Машини за обработка на почвата Jympa

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 380 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4.25 м
Украина, Безуглівка
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.3 м
Украина, Mironovka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3.95 м
Украина, Mironovka
нови подривач Jympa SJ-5R-BT нови подривач Jympa SJ-5R-BT
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.3 м
Украина, Безуглівка
нови подривач Jympa SJ-7R-BT нови подривач Jympa SJ-7R-BT нови подривач Jympa SJ-7R-BT
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3.06 м
Украина, Безуглівка
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи