Филтри -

Машини за обработка на почвата Kerner

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

33 огласа: Машини за обработка на почвата Kerner

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Диск брана
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-4625 Offenhausen
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.885 €
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Wildeshausen
нови земјоделски валјак Kerner X-CUT 300 нови земјоделски валјак Kerner X-CUT 300 нови земјоделски валјак Kerner X-CUT 300
3
Контактирајте го продавачот
10.450 €
Земјоделски валјак
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Cloppenburg
нови земјоделски валјак Kerner X-CUT 500 нови земјоделски валјак Kerner X-CUT 500 нови земјоделски валјак Kerner X-CUT 500
3
Контактирајте го продавачот
19.450 €
Земјоделски валјак
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Култиватор
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
култиватор Kerner stratos s450 култиватор Kerner stratos s450 култиватор Kerner stratos s450
3
Контактирајте го продавачот
19.167 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
25.951 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-27299 Völkersen
Контактирајте го продавачот
49.884 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.250 €
Култиватор
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-7503 Grosspetersdorf
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Eckernförde
нови култиватор Kerner Sternradgrubber Corona 300 нови култиватор Kerner Sternradgrubber Corona 300 нови култиватор Kerner Sternradgrubber Corona 300
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
18.445 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Dinkelsbühl
Контактирајте го продавачот
19.500 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Großpersdorf
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Buttelstedt
Контактирајте го продавачот
22.951 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-27299 Völkersen
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
23.446 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
култиватор Kerner corona c 450
1
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Земјоделски валјак
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
5.574 €
Култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
култиватор Kerner Stratos SA 600 култиватор Kerner Stratos SA 600 култиватор Kerner Stratos SA 600
3
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bützow
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи