Филтри -

Машини за обработка на почвата Köckerling

Резултати од пребарување: 134 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

134 огласа: Машини за обработка на почвата Köckerling

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Langenstein
слама култиватор Köckerling Allrounder 600 слама култиватор Köckerling Allrounder 600 слама култиватор Köckerling Allrounder 600
3
Контактирајте го продавачот
22.000 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2015 Километража 300 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, Markt Hartmannsdorf
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Култиватор
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
култиватор Köckerling Trio 400 mit Steinsicherung култиватор Köckerling Trio 400 mit Steinsicherung
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
нови култиватор Köckerling Allrounder classic 400 2.0 нови култиватор Köckerling Allrounder classic 400 2.0
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
машина за подготовка на почвата за сеидба Köckerling allrounder 530 bio машина за подготовка на почвата за сеидба Köckerling allrounder 530 bio машина за подготовка на почвата за сеидба Köckerling allrounder 530 bio
3
Контактирајте го продавачот
24.600 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-54516 Wittlich
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
21.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
23.100 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Herzogenburg
Контактирајте го продавачот
42.900 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Култиватор
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Германија, Bockel - Gyhum
диск брана Köckerling Rebell classic 800 T 2.0 диск брана Köckerling Rebell classic 800 T 2.0
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
41.932 €
Култиватор
Година 2017 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање 5.7 м
Германија, Klein Bünzow
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Holle-Grasdorf
култиватор Köckerling Vector 460
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
71.000 €
Диск брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
71.000 €
Рото брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
71.000 €
Диск брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Stęszew
нови култиватор Köckerling Vector 800 нови култиватор Köckerling Vector 800 нови култиватор Köckerling Vector 800
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
нови култиватор Köckerling Allrounder profiline 750 нови култиватор Köckerling Allrounder profiline 750 нови култиватор Köckerling Allrounder profiline 750
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
нови култиватор Köckerling Allrounder 1270 profiline нови култиватор Köckerling Allrounder 1270 profiline нови култиватор Köckerling Allrounder 1270 profiline
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 134 огласа
Прикажи