Филтри -

Машини за обработка на почвата Köckerling од Австрија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

6 огласа: Машини за обработка на почвата Köckerling од Австрија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
23.800 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
21.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
23.100 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Herzogenburg
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи