Филтри -

Машини за обработка на почвата Köckerling од Полска

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Машини за обработка на почвата Köckerling од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Stęszew

Други марки во делот "Машини за обработка на почвата од Полска"

Контактирајте го продавачот
13.700 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 50 мм
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Sokołów Podlaski
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.634 € PLN 15.550 PLN
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.6 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.856 € PLN 16.500 PLN
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
нови диск брана Agro Smart Agrona Scheibenaggregat Powerseed 2,5m / CULTIVATING нови диск брана Agro Smart Agrona Scheibenaggregat Powerseed 2,5m / CULTIVATING нови диск брана Agro Smart Agrona Scheibenaggregat Powerseed 2,5m / CULTIVATING
3
Контактирајте го продавачот
5.001 € PLN 21.400 PLN
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Warsaw
нови култиватор Agro Smart Agrona Grubber 3,0m / CULTIVATIN AGGREGATE APN / Stop нови култиватор Agro Smart Agrona Grubber 3,0m / CULTIVATIN AGGREGATE APN / Stop нови култиватор Agro Smart Agrona Grubber 3,0m / CULTIVATIN AGGREGATE APN / Stop
3
Контактирајте го продавачот
5.235 € PLN 22.400 PLN
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
2.793 € PLN 11.950 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 50 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
3.330 € PLN 14.250 PLN
Слама култиватор
Капацитет 1.5 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.330 € PLN 14.250 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 2.4 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
4.158 € PLN 17.790 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 3.2 ха/час Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.108 € PLN 13.300 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 2 ха/час Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Inter-Tech BAT IT 4.0 нови машина за подготовка на почвата за сеидба Inter-Tech BAT IT 4.0 нови машина за подготовка на почвата за сеидба Inter-Tech BAT IT 4.0
3
Контактирајте го продавачот
7.537 € PLN 32.250 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 2.8 ха/час Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Inter-Tech BAT IT 3.0 нови машина за подготовка на почвата за сеидба Inter-Tech BAT IT 3.0 нови машина за подготовка на почвата за сеидба Inter-Tech BAT IT 3.0
3
Контактирајте го продавачот
5.516 € PLN 23.600 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 2 ха/час Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
280,50 € PLN 1.200 PLN
Запчеста фреза
Година 1995 Тип за трактор Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Inter-Tech BAT IT 2.7 нови машина за подготовка на почвата за сеидба Inter-Tech BAT IT 2.7 нови машина за подготовка на почвата за сеидба Inter-Tech BAT IT 2.7
3
Контактирајте го продавачот
5.107 € PLN 21.850 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 70 мм Капацитет 1.8 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
35.760 € PLN 153.000 PLN
Диск брана
Капацитет 7 ха/час Потребна сила на трактор 350 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Nowa Dąbia
нови диск брана Inter-Tech BTC IT 3.0
1
Контактирајте го продавачот
8.180 € PLN 35.000 PLN
Диск брана
Капацитет 2 ха/час Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
нови диск брана Inter-Tech BTH IT 6.0
1
Контактирајте го продавачот
14.560 € PLN 62.300 PLN
Диск брана
Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
28.510 € PLN 122.000 PLN
Диск брана
Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Nowa Dąbia
нови диск брана Inter-Tech BTH IT 7.5
1
Контактирајте го продавачот
19.140 € PLN 81.900 PLN
Диск брана
Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
31.080 € PLN 133.000 PLN
Диск брана
Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Nowa Dąbia
нови диск брана Inter-Tech BTH IT 5.0
1
Контактирајте го продавачот
13.300 € PLN 56.900 PLN
Диск брана
Капацитет 2.8 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Nowa Dąbia
нови диск брана Inter-Tech BTH IT 4.0
1
Контактирајте го продавачот
11.730 € PLN 50.200 PLN
Диск брана
Капацитет 2.5 ха/час Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
16.410 € PLN 70.200 PLN
Диск брана
Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
13.740 € PLN 58.800 PLN
Диск брана
Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Nowa Dąbia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи