Филтри -

Машини за обработка на почвата Köckerling од Украина

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

6 огласа: Машини за обработка на почвата Köckerling од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
13.500 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 210 кс Работна брзина 11 км/ч
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Украина, Загінці
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Длабочина на обработка 35 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.184 €
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Товсте
диск брана Köckerling Rebell 600 диск брана Köckerling Rebell 600
2
Контактирајте го продавачот
31.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 11/2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ichnia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 20 мм Потребна сила на трактор 240 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 09/2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Вінниця
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи