Филтри -

Машини за обработка на почвата Kongskilde

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

29 огласа: Машини за обработка на почвата Kongskilde

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
12.300 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
2.152 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
250 € Без ДДВ
Рото брана
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
аукција 825 € SEK 9.300 SEK
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
26.400 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 7.9 м
Романија, Jud. CONSTANŢA
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.486 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
аукција 294,90 € DKK 2.200 DKK
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Sjælland
Контактирајте го продавачот
14.600 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Норвешка, Trøndelag
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Машина за собирање камења
Длабочина на обработка 70 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.2 м
Полска, Stęszew
машина за подготовка на почвата за сеидба Kongskilde машина за подготовка на почвата за сеидба Kongskilde машина за подготовка на почвата за сеидба Kongskilde
3
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 26.200 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Дунаївці
Контактирајте го продавачот
5.712 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Giebelstadt
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
1.400 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
6.432 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
7.999 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
аукција 703,70 € DKK 5.250 DKK
Слама култиватор
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Sjælland
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Boekel
Контактирајте го продавачот
3.096 € SEK 34.900 SEK
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
21.584 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Австрија, At-3250 Wieselburg Land
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4.3 м
Романија, Budila Brasov
Контактирајте го продавачот
2.200 € Без ДДВ
Машина за собирање камења
Година 1900 Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Østfold
Контактирајте го продавачот
14.300 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
1.005 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Данска, Lintrup
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи