Филтри -

Машини за обработка на почвата Kongskilde од Франција

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2 огласа: Машини за обработка на почвата Kongskilde од Франција

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Култиватор
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-76270 Esclavelles
Контактирајте го продавачот
1.400 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Aurice

Други марки во делот "Машини за обработка на почвата од Франција"

Контактирајте го продавачот
6.500 €
Рото брана
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
14.200 € Без ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Франција, Daillancourt
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Диск брана
Година 2023 Тип за трактор Ширина на опфаќање 4.5 м
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Fr-82004 Montauban
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Рото брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-56120 Josselin
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Рото брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-80700 Roye
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-62130 Herlin Le Sec
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Рото брана
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-80700 Roye
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Франција, Fr-32490 Monferran
Контактирајте го продавачот
16.800 €
Рото брана
Година 2019 Тип Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-82004 Montauban
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Рото брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-76270 Esclavelles
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Рото брана
Година 2017 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
58.000 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-53640 Le Horps
нови диск брана Farm-Stal нови диск брана Farm-Stal нови диск брана Farm-Stal
3
Контактирајте го продавачот
11.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Франција, Moulins
Контактирајте го продавачот
4.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Moulins
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Плуг
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Плуг
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-82004 Montauban
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Култиватор
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Франција, Fr-55100 Verdun
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи