Филтри -

Машини за обработка на почвата Kongskilde од Германија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

4 огласа: Машини за обработка на почвата Kongskilde од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
5.712 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Giebelstadt
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.999 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
5.490 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Grimma

Други марки во делот "Машини за обработка на почвата од Германија"

Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Sonnenwalde
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Диск брана
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, De-06712 Salsitz
Контактирајте го продавачот
6.303 €
Рото брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-75031 Eppingen
Контактирајте го продавачот
7.489 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.352 €
Плуг
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.696 €
Плуг
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Hamburg
плуг Agro-Masz po 5 blattfeder steinsicherung плуг Agro-Masz po 5 blattfeder steinsicherung плуг Agro-Masz po 5 blattfeder steinsicherung
3
Контактирајте го продавачот
14.696 €
Плуг
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.850 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
култиватор Güttler super maxx 50-7 bio култиватор Güttler super maxx 50-7 bio
2
Контактирајте го продавачот
16.722 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.084 €
Култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
диск брана Akpil bison xl 4,0 m диск брана Akpil bison xl 4,0 m
2
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Königslutter
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Диск брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
култиватор Güttler super maxx 60-7 bio култиватор Güttler super maxx 60-7 bio
2
Контактирајте го продавачот
21.008 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
21.750 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
плуг Amazone cayros xs 950 плуг Amazone cayros xs 950
2
Контактирајте го продавачот
36.133 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.752 €
Плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
плуг 3300 s - variomat плуг 3300 s - variomat плуг 3300 s - variomat
3
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи