Филтри -

Машини за обработка на почвата Krone

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

6 огласа: Машини за обработка на почвата Krone

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 5 км/ч
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.200 US$ EUR ≈ 3.930 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, с. Березовичи
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Култиватор
Година 1992 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
1.000 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Sittensen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи