Филтри -

Машини за обработка на почвата Kubota од Германија

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

0 огласа: Машини за обработка на почвата Kubota од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање

Други марки во делот "Машини за обработка на почвата од Германија"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
12.352 €
Плуг
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.850 €
Диск брана
Година 2022 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
диск брана Akpil bison xl 4,0 m диск брана Akpil bison xl 4,0 m
2
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
76.000 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
култиватор Brix Grubber култиватор Brix Grubber култиватор Brix Grubber
3
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Preetz
нови мулчер за трактор Dragone VP 280
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Германија, Nienburg
диск брана catros xl 3003
1
Контактирајте го продавачот
18.235 €
Диск брана
Година 2022 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-83104 Tuntenhausen
Контактирајте го продавачот
13.866 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-83104 Tuntenhausen
Контактирајте го продавачот
10.051 €
Рото брана
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.696 €
Плуг
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
18.212 €
Плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-54636 Rittersdorf
Контактирајте го продавачот
24.524 €
Рото брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Земјоделски валјак
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
реверзибилен плуг Lemken EurOpal 7 4+1 N 100
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Brakel
култиватор Einböck TAIFUN 600 RZ
1
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Harsum
култиватор Saphir GRUBBER Tinestar 300
1
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Heinbockel-Hagenah
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Lage
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Harsum
култиватор Sonstige/Other TAURUS S 600
1
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Harsum
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gnutz
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Германија, Harsum
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи