Филтри -

Машини за обработка на почвата Kuhn

Резултати од пребарување: 222 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

222 огласа: Машини за обработка на почвата Kuhn

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
8.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2005 Тип Ширина на опфаќање 7.2 м
Украина, Кобзевка
Контактирајте го продавачот
14.450 €
Мулчер за трактор
Година Сила Ширина на опфаќање 2.49 м
Германија, Klein Bünzow
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.450 €
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 95 кс
Година Сила Ширина на опфаќање 2.8 м
Германија, Klein Bünzow
Контактирајте го продавачот
5.200 €
Мулчер за трактор
Година 2018 Сила Ширина на опфаќање
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Targovishte
реверзибилен плуг Kuhn Multi-Master 152
1
Контактирајте го продавачот
9.203 € BGN 18.000 BGN
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
8.914 € PLN 38.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nasiłów
Контактирајте го продавачот
11.750 €
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 70 кс
Година Сила Ширина на опфаќање 1.79 м
Германија, Klein Bünzow
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2004 Сила Ширина на опфаќање 5 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Рото брана
Година 2014 Тип Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
32.950 €
Рото брана
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-48683 Ahaus
аукција 8,63 € SEK 100 SEK
Мулчер за трактор
Година 2006 Сила Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
69.500 US$ EUR ≈ 64.030 €
Рото фреза
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Диск брана
Година 2008 Тип Ширина на опфаќање
Словачка, Šurany
рото брана Kuhn hr 4003 d рото брана Kuhn hr 4003 d рото брана Kuhn hr 4003 d
3
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Рото брана
Година 2005 Тип Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Fr-55100 Verdun
Контактирајте го продавачот
аукција 8,68 € NOK 100 NOK
Реверзибилен плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Kløfta
Контактирајте го продавачот
1.750 € Без ДДВ
Рото брана
Година 1989 Тип за трактор Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
аукција 103,50 € SEK 1.200 SEK
Мулчер за трактор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.528 €
Мулчер за трактор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Реверзибилен плуг
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Рото брана
Година 2019 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
5.798 €
Плуг
Година 2008 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Klein Bünzow
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 222 огласа
Прикажи