Филтри -

Машини за обработка на почвата Kuhn од Австрија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

6 огласа: Машини за обработка на почвата Kuhn од Австрија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
7.257 €
Плуг
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4800 Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
29.083 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8230 Hartberg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.900 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
8.200 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
4.800 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
8.761 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, At-5273 Rossbach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи