Филтри -

Машини за обработка на почвата Kuhn од Данска

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

3 огласа: Машини за обработка на почвата Kuhn од Данска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
аукција 971,80 € DKK 7.250 DKK
Мулчер за трактор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 1.35 м
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
аукција 1.407 € DKK 10.500 DKK
Рото фреза
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Bornholm - See Kort
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.736 €
Плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-6000 Kolding

Други марки во делот "Машини за обработка на почвата од Данска"

Контактирајте го продавачот
аукција 1.099 € DKK 8.200 DKK
Мулчер за трактор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
аукција 2.681 € DKK 20.000 DKK
Култиватор
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
аукција 67,02 € DKK 500 DKK
Запчеста фреза
Година 1983 Километража Ширина на опфаќање 2.9 м
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
аукција 13,40 € DKK 100 DKK
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Svendborg
Контактирајте го продавачот
аукција 13,40 € DKK 100 DKK
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Herning
Контактирајте го продавачот
аукција 1.340 € DKK 10.000 DKK
Диск брана
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Данска, Nordjylland
Контактирајте го продавачот
аукција 737,20 € DKK 5.500 DKK
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража 4 м/ч Ширина на опфаќање
Данска, Svendborg
Контактирајте го продавачот
аукција 2.480 € DKK 18.500 DKK
Аератор за тревник
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Sjælland
плуг Kverneland 6300 s variomat плуг Kverneland 6300 s variomat плуг Kverneland 6300 s variomat
3
Контактирајте го продавачот
81.714 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-6000 Kolding
Контактирајте го продавачот
аукција 3.552 € DKK 26.500 DKK
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
аукција 4.892 € DKK 36.500 DKK
Реверзибилен плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 1.6 м
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
11.394 €
Плуг
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-6000 Kolding
Контактирајте го продавачот
аукција 281,50 € DKK 2.100 DKK
Машина за собирање камења
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 1.45 м
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
аукција 147,40 € DKK 1.100 DKK
Рото фреза
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 1.55 м
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
аукција 268,10 € DKK 2.000 DKK
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 1.65 м
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
аукција 428,90 € DKK 3.200 DKK
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
аукција 428,90 € DKK 3.200 DKK
Рото фреза
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 4000 м
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
аукција 134 € DKK 1.000 DKK
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
6.700 €
Култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Höganäs
Контактирајте го продавачот
аукција 536,20 € DKK 4.000 DKK
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Данска, Sønderjylland
Контактирајте го продавачот
18.090 €
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
2.100 €
Вадач на компир
Година 1993 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Rødkærsbro
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи