Филтри -

Машини за обработка на почвата Kuhn од Европа

Резултати од пребарување: 168 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

168 огласа: Машини за обработка на почвата Kuhn

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Targovishte
реверзибилен плуг Kuhn Multi-Master 152
1
Контактирајте го продавачот
9.203 € BGN 18.000 BGN
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Targovishte
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Плуг
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.680 €
Плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
64.950 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Рото брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Рото брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
10.052 €
Рото брана
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.075 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.538 €
Плуг
Година 2012 Километража 99 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
24.285 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
плуг Kuhn vm123-6 плуг Kuhn vm123-6 плуг Kuhn vm123-6
3
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-76270 Esclavelles
Контактирајте го продавачот
43.000 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-21439 Marxen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 3.03 м
Холандија, Boekel
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Реверзибилен плуг
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
4.385 €
Мулчер за трактор
Година 2014 Сила Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
5.600 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Романија
Контактирајте го продавачот
1.690 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Романија
аукција 1.500 €
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Романија, Giurgiu
Troostwijk Auctions
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
12.491 €
Плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
култиватор Kuhn cultimer l 300
1
Контактирајте го продавачот
13.583 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.750 €
Диск брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 168 огласа
Прикажи