Филтри -

Машини за обработка на почвата Kuhn од Франција

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

14 огласа: Машини за обработка на почвата Kuhn од Франција

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
рото брана Kuhn hr 4003 d рото брана Kuhn hr 4003 d рото брана Kuhn hr 4003 d
3
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Рото брана
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Fr-55100 Verdun
Контактирајте го продавачот
1.750 € Без ДДВ
Рото брана
Година 1989 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Мулчер за трактор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Мулчер за трактор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
2.250 € Без ДДВ
Рото брана
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Рото брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-82004 Montauban
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Рото брана
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-80700 Roye
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Плуг
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-82004 Montauban
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Рото брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Плуг
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-41170 Cormenon
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи