Филтри -

Машини за обработка на почвата Kuhn од Германија

Резултати од пребарување: 115 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

115 огласа: Машини за обработка на почвата Kuhn од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.537 €
Плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49661 Cloppenburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.800 €
Плуг
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
14.450 €
Мулчер за трактор
Година Сила Ширина на опфаќање 2.49 м
Германија, Klein Bünzow
Контактирајте го продавачот
12.450 €
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 95 кс
Година Сила Ширина на опфаќање 2.8 м
Германија, Klein Bünzow
Контактирајте го продавачот
5.200 €
Мулчер за трактор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
11.750 €
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 70 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.79 м
Германија, Klein Bünzow
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Рото брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
32.950 €
Рото брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Реверзибилен плуг
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Рото брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.798 €
Плуг
Година 2008 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Klein Bünzow
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
5.700 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
5.751 €
Плуг
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
11.680 €
Плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.200 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
19.075 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.747 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Диск брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
64.950 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49661 Cloppenburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 115 огласа
Прикажи