Филтри -

Машини за обработка на почвата Kuhn од Романија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

10 огласа: Машини за обработка на почвата Kuhn од Романија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
5.600 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Романија
Контактирајте го продавачот
1.690 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Романија
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција 1.500 €
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Романија, Giurgiu
Troostwijk Auctions
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
8.950 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Романија
реверзибилен плуг Kuhn multimaster 121 реверзибилен плуг Kuhn multimaster 121 реверзибилен плуг Kuhn multimaster 121
3
Контактирајте го продавачот
12.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Fetesti-Gara
реверзибилен плуг Kuhn Challenger CHG13T
1
Контактирајте го продавачот
64.900 €
Реверзибилен плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
54.900 €
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Borș
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи