Филтри -

Машини за обработка на почвата Kverneland

Резултати од пребарување: 250 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

250 огласа: Машини за обработка на почвата Kverneland

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
16.600 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
плуг Kverneland PG-100 плуг Kverneland PG-100 плуг Kverneland PG-100
3
Контактирајте го продавачот
15.440 € UAH 700.000 UAH
Плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Hoshcha
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
16.800 €
Плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
32.150 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
аукција 42,99 € SEK 500 SEK
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Trøndelag
култиватор Kverneland Harv култиватор Kverneland Harv култиватор Kverneland Harv
3
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Trøndelag
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
аукција 8.599 € SEK 100.000 SEK
Реверзибилен плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
2.100 € Со вклучен ДДВ
Плуг
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Kuldīga, Kuldīgas n.
Контактирајте го продавачот
6.250 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
15.240 € BGN 29.800 BGN
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
13.060 € GBP 11.000 GBP
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-56120 Josselin
аукција 34,40 € SEK 400 SEK
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција 335,70 € NOK 4.000 NOK
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Fredrikstad
Контактирајте го продавачот
47.500 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Woldegk
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
61.000 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Франција, Fr-55100 Verdun
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
аукција 51,59 € SEK 600 SEK
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Burträsk
Контактирајте го продавачот
11.700 € Без ДДВ
Плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Литванија, Degučių k.
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 250 огласа
Прикажи