Филтри -

Машини за обработка на почвата Kverneland од Австрија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

16 огласа: Машини за обработка на почвата Kverneland од Австрија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
16.600 €
Диск брана
Година 2022 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
32.150 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
18.095 €
Плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4800 Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
6.900 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Großpersdorf
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
20.450 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Großpersdorf
Контактирајте го продавачот
24.700 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Großpersdorf
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 2.9 м
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
11.900 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи