Филтри -

Машини за обработка на почвата Kverneland од Данска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

6 огласа: Машини за обработка на почвата Kverneland од Данска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
34.813 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Lintrup
Контактирајте го продавачот
18.733 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Lintrup
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.333 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Vojens
Контактирајте го продавачот
аукција 3.954 € DKK 29.500 DKK
Реверзибилен плуг
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Sjælland
Контактирајте го продавачот
18.090 €
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
аукција 1.876 € DKK 14.000 DKK
Подривач
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Данска, Midtjylland
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи