Филтри -

Машини за обработка на почвата Kverneland од Холандија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

13 огласа: Машини за обработка на почвата Kverneland од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Тип Ширина на опфаќање
Холандија, BORSSELE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, BORSSELE
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, BORSSELE
нови плуг Kverneland EG 100-300 нови плуг Kverneland EG 100-300
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, BORSSELE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, BORSSELE
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Vriezenveen
нови култиватор Kverneland Enduro Pro 3000 нови култиватор Kverneland Enduro Pro 3000
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Haelen
нови култиватор Kverneland PACKERWALS D575 EURO 3 meter нови култиватор Kverneland PACKERWALS D575 EURO 3 meter нови култиватор Kverneland PACKERWALS D575 EURO 3 meter
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, BORSSELE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Lieshout
Контактирајте го продавачот
47.000 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Lieshout
нови подривач Kverneland CLI нови подривач Kverneland CLI нови подривач Kverneland CLI
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, BORSSELE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, BORSSELE
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи