Филтри -

Машини за обработка на почвата Kverneland од Литванија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

8 огласа: Машини за обработка на почвата Kverneland од Литванија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
11.700 € Без ДДВ
Плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Литванија, Degučių k.
Контактирајте го продавачот
аукција 600 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Литванија, Kelmė
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.200 €
Реверзибилен плуг
Година 12/2008 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 01/2013 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
4.850 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 10/2000 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
1.650 €
Диск брана
Година 09/2001 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
аукција 3.400 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Marijampolė
Контактирајте го продавачот
аукција 28.600 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Литванија, Mažeikiai
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи