Филтри -

Машини за обработка на почвата Kverneland од Полска

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

10 огласа: Машини за обработка на почвата Kverneland од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
1.293 € PLN 5.500 PLN
Плуг
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
470 € PLN 2.000 PLN
Плуг
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
10.580 € PLN 45.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Biała Podlaska
Контактирајте го продавачот
6.815 € PLN 29.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
9.048 € PLN 38.500 PLN
Реверзибилен плуг
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Korfantów
Контактирајте го продавачот
28.910 € PLN 123.000 PLN
Плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Naruszewo
Контактирајте го продавачот
8.695 € PLN 37.000 PLN
Култиватор
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
4.583 € PLN 19.500 PLN
Мулчер за трактор
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
6.087 € PLN 25.900 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolesławiec
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи