Филтри -

Машини за обработка на почвата Kverneland од Романија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

4 огласа: Машини за обработка на почвата Kverneland од Романија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
подривач Kverneland CLC 5 подривач Kverneland CLC 5 подривач Kverneland CLC 5
3
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Подривач
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Романија
Контактирајте го продавачот
8.150 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, LOC. PETREASA, COM. REMETEA
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Târnava
Контактирајте го продавачот
26.400 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Oradea

Other makes in the section "Машини за обработка на почвата од Романија"

Контактирајте го продавачот
14.200 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 12.2 м
Романија
слама култиватор Horsch Tiger 4 AS
1
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Романија
култиватор Horsch Cruiser 4 SL
1
Контактирајте го продавачот
16.700 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Романија
реверзибилен плуг Gregoire Besson SPB 9
1
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Романија
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Романија
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
14.800 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Романија, Jud. CONSTANŢA
нови култиватор GCP5 нови култиватор GCP5 нови култиватор GCP5
3
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 70 кс Работна брзина 5 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, MUN. CODLEA
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 125 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Романија
Контактирајте го продавачот
2.999 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија
DELTA DOMO S.R.L.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 500 мм Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Романија
DELTA DOMO S.R.L.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија
DELTA DOMO S.R.L.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија
DELTA DOMO S.R.L.
1 година на Agronetto
нови диск брана Agroremmash AGD-25 нови диск брана Agroremmash AGD-25 нови диск брана Agroremmash AGD-25
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 200 мм Капацитет 2.2 ха/час Потребна сила на трактор 65 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Романија
DELTA DOMO S.R.L.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија
DELTA DOMO S.R.L.
1 година на Agronetto
нови подривач Adrimak TTC5 нови подривач Adrimak TTC5 нови подривач Adrimak TTC5
3
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија
DELTA DOMO S.R.L.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
3.600 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Романија
DELTA DOMO S.R.L.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
3.700 € Без ДДВ
Рото фреза
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 17 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Романија
DELTA DOMO S.R.L.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија
DELTA DOMO S.R.L.
1 година на Agronetto
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи