Филтри -

Машини за обработка на почвата Kverneland од Украина

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Машини за обработка на почвата Kverneland од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Безуглівка
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.900 US$ EUR ≈ 9.129 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Несвіч
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 40 мм Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
4.657 € UAH 200.000 UAH
Култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Фарбоване
плуг Kverneland RB 100
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Потребна сила на трактор 300 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Потребна сила на трактор 500 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4.8 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Безуглівка
реверзибилен плуг Kverneland RW100 реверзибилен плуг Kverneland RW100
2
Контактирајте го продавачот
18.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 350 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Білоцерківський р-н, с.Великополовецьке
Контактирајте го продавачот
18.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
9.925 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Потребна сила на трактор 300 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
4.657 € UAH 200.000 UAH
Култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Фарбоване
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.990 €
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Култиватор
Длабочина на обработка 30 мм Потребна сила на трактор 240450 кс Работна брзина 8 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Держів
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Stryzhavka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.990 €
Плуг
Година 01/2002 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
17.460 € UAH 750.000 UAH
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Павлопілля
диск брана Kverneland ОЧЕНЬ ХОРОШАЯ ЦЕНА! ДИСКИ 680 ММ диск брана Kverneland ОЧЕНЬ ХОРОШАЯ ЦЕНА! ДИСКИ 680 ММ диск брана Kverneland ОЧЕНЬ ХОРОШАЯ ЦЕНА! ДИСКИ 680 ММ
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
реверзибилен плуг Kverneland LD 85 реверзибилен плуг Kverneland LD 85 реверзибилен плуг Kverneland LD 85
3
Контактирајте го продавачот
2.445 € UAH 105.000 UAH
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Крижопіль
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 450 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Безуглівка
плуг Kverneland 5 ( 4+1 )
1
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.140 €
Плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се