Филтри -

Машини за обработка на почвата Lely

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

8 огласа: Машини за обработка на почвата Lely

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 1.25 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Goudriaan
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Kronenberg
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, 's Gravenpolder
Контактирајте го продавачот
3.000 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Длабочина на обработка 250 мм
Година 1985 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, с. Волиця
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
650 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Rheden
B-tham Trade & Consultancy B.V.
5 години на Agronetto
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи