Филтри -

Машини за обработка на почвата Lemken

Резултати од пребарување: 534 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

534 огласа: Машини за обработка на почвата Lemken

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
76.000 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
реверзибилен плуг Lemken EurOpal 7 4+1 N 100
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Brakel
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 270 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.020 €
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Гнильче
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бродецкое
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
земјоделски валјак Lemken LEMKEN VARIOPAKC 2,8 м земјоделски валјак Lemken LEMKEN VARIOPAKC 2,8 м
2
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
реверзибилен плуг Lemken EurOpal 7
1
Контактирајте го продавачот
18.500 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Реверзибилен плуг
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Тальне
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.120 €
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Култиватор
Година 1996 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Bila Tserkva
диск брана Lemken Rubin 9 диск брана Lemken Rubin 9
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.960 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
41.900 €
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 534 огласа
Прикажи