Филтри -

Машини за обработка на почвата Lemken од Австрија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

4 огласа: Машини за обработка на почвата Lemken од Австрија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
20.800 €
Плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
25.575 €
Плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.900 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
4.490 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham

Other makes in the section "Машини за обработка на почвата од Австрија"

Контактирајте го продавачот
22.600 € Со вклучен ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
5.990 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
1.190 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
6.990 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-8230 Hartberg
Контактирајте го продавачот
6.991 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-8230 Hartberg
Контактирајте го продавачот
17.650 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
28.100 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
12.491 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-8230 Hartberg
Контактирајте го продавачот
7.650 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
4.490 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
14.560 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
7.300 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 2 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
13.850 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
15.990 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
2.820 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eberschwang
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи