Филтри -

Машини за обработка на почвата Lemken од Полска

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

8 огласа: Машини за обработка на почвата Lemken од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
891,80 € PLN 3.900 PLN
Култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
машина за подготовка на почвата за сеидба Lemken  SYSTEM - KOMPAKTOR S 400 G - 2014 ROK машина за подготовка на почвата за сеидба Lemken  SYSTEM - KOMPAKTOR S 400 G - 2014 ROK
2
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
нови реверзибилен плуг Lemken
1
Контактирајте го продавачот
12,58 € PLN 55 PLN
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Sadówiec
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Grajewo
Контактирајте го продавачот
64.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Wierzbno
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи