Филтри -

Машини за обработка на почвата Lemken од Унгарија

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2 огласа: Машини за обработка на почвата Lemken од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
15.700 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Csengele

Други марки во делот "Машини за обработка на почвата од Унгарија"

Контактирајте го продавачот
16.750 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Унгарија, Szeged
нови слама култиватор Landstal APB LP нови слама култиватор Landstal APB LP
2
Контактирајте го продавачот
7.340 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Bács-Kiskun Vármegye, Baja
Контактирајте го продавачот
14.050 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Унгарија, Bács-Kiskun Vármegye, Baja
нови диск брана Landstal BTH 400 нови диск брана Landstal BTH 400 нови диск брана Landstal BTH 400
3
Контактирајте го продавачот
14.150 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Bács-Kiskun Vármegye, Baja
Контактирајте го продавачот
19.280 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Bács-Kiskun Vármegye, Baja
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.300 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Bács-Kiskun Vármegye, Baja
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Bács-Kiskun Vármegye, Baja
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
13.660 € HUF 5.435.000 HUF
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 320 мм Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
Контактирајте го продавачот
8.759 € HUF 3.486.000 HUF
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Bács-Kiskun Vármegye, Baja
Контактирајте го продавачот
9.440 € HUF 3.757.000 HUF
Слама култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Bács-Kiskun Vármegye, Baja
Контактирајте го продавачот
32.110 € HUF 12.780.000 HUF
Диск брана
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 4.62 м
Унгарија, Jász-Nagykun-Szolnok Megye, Szolnok
нови реверзибилен плуг Nardi NX 202 E/4T ELS6R 3+1 VÁLTVA FORGATÓ EKE KOMBINÁLT GUMI KERÉKKEL нови реверзибилен плуг Nardi NX 202 E/4T ELS6R 3+1 VÁLTVA FORGATÓ EKE KOMBINÁLT GUMI KERÉKKEL нови реверзибилен плуг Nardi NX 202 E/4T ELS6R 3+1 VÁLTVA FORGATÓ EKE KOMBINÁLT GUMI KERÉKKEL
3
Контактирајте го продавачот
17.980 € HUF 7.155.000 HUF
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Унгарија, Szeged
нови реверзибилен плуг Nardi NX 10 E/3TL ELS6R 2+1 FÜGGESZTETT VÁLTVA FORGATÓ EKE нови реверзибилен плуг Nardi NX 10 E/3TL ELS6R 2+1 FÜGGESZTETT VÁLTVA FORGATÓ EKE нови реверзибилен плуг Nardi NX 10 E/3TL ELS6R 2+1 FÜGGESZTETT VÁLTVA FORGATÓ EKE
3
Контактирајте го продавачот
12.190 € HUF 4.850.000 HUF
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Подривач
Потребна сила на трактор 350 кс
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
5.200 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 200 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
5.200 €
Рамнач на земја
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
7.750 €
Земјоделски валјак
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Унгарија, Szeged
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи