Филтри -

Машини за обработка на почвата Lemken - Узбекистан

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за обработка на почвата Lemken - Узбекистан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови реверзибилен плуг Lemken  EUROPAL 7 N-100
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
нови реверзибилен плуг Lemken  7 PLUS 3/1
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 150 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови реверзибилен плуг Lemken  7 4+1 N-100
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 165 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Узбекистан, Tashkent
нови реверзибилен плуг Lemken  EUROPAL 5 2+1 N-100
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
нови диск брана Lemken Rubin 9/300 U
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Узбекистан, Tashkent
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се