Филтри -

Машини за обработка на почвата Mandam

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

20 огласа: Машини за обработка на почвата Mandam

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
подривач Mandam Rohrstabwalze 2m подривач Mandam Rohrstabwalze 2m
2
Контактирајте го продавачот
1.400 €
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Rietberg
Контактирајте го продавачот
3.150 € Без ДДВ
Подривач
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Rietberg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.700 € Без ДДВ
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Rietberg
Контактирајте го продавачот
12.490 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Rietberg
Контактирајте го продавачот
7.990 €
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Rietberg
Контактирајте го продавачот
5.450 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Rietberg
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Подривач
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Königslutter
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
3.850 € Без ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 800 мм
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
10.785 € Без ДДВ
Аератор за тревник
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Аератор за тревник
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
12.491 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-8230 Hartberg
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи