Филтри -

Машини за обработка на почвата Maschio

Резултати од пребарување: 159 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

159 огласа: Машини за обработка на почвата Maschio

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
5.658 €
Диск брана
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
10.125 €
Диск брана
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4724 Neukirchen Am Walde
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Диск брана
Година 2020 Тип Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.584 €
Диск брана
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4724 Neukirchen Am Walde
Контактирајте го продавачот
аукција 13,40 € DKK 100 DKK
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Svendborg
Контактирајте го продавачот
аукција 737,20 € DKK 5.500 DKK
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража 4 м/ч Ширина на опфаќање
Данска, Svendborg
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
нови мулчер за трактор Maschio Giraffa M 120 SE нови мулчер за трактор Maschio Giraffa M 120 SE нови мулчер за трактор Maschio Giraffa M 120 SE
3
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Австрија, Markt Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
1.750 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Подривач
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
4.350 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Германија, Bockenem
Контактирајте го продавачот
9.600 €
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-29562 Suhlendorf
мулчер за трактор Maschio Barbi 100 мулчер за трактор Maschio Barbi 100 мулчер за трактор Maschio Barbi 100
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
4.450 €
Мулчер за трактор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
12.303 €
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
2.950 € Без ДДВ
Други мулчер
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Белгија, Borgloon
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Други мулчер
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Белгија, Borgloon
Контактирајте го продавачот
14.916 €
Рото брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Романија, LOC. PETREASA, COM. REMETEA
аукција 4.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Tamaseni
Troostwijk Auctions
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мулчер за трактор
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Stavanger
Контактирајте го продавачот
аукција 2.395 € SEK 27.000 SEK
Рото брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Bjursås
нови подривач Maschio ATTILA 300 нови подривач Maschio ATTILA 300 нови подривач Maschio ATTILA 300
3
Контактирајте го продавачот
9.664 €
Подривач
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Straubing
Контактирајте го продавачот
6.700 €
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.76 м
Германија, Straubing
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 159 огласа
Прикажи