Филтри -

Машини за обработка на почвата Maschio од Европа

Резултати од пребарување: 161 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

161 огласа: Машини за обработка на почвата Maschio

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
1.750 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
7.505 € PLN 32.000 PLN
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Kruszwica
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Рото фреза
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
17.352 €
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
938,10 € PLN 4.000 PLN
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
35.900 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
5.091 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
42.900 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Vinkel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Vinkel
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Werl-Oberbergstraße
рото фреза Maschio W145 рото фреза Maschio W145 рото фреза Maschio W145
3
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 1.45 м
Холандија, 's Gravenpolder
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 161 огласа
Прикажи