Филтри -

Машини за обработка на почвата Maschio од Украина

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2 огласа: Машини за обработка на почвата Maschio од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
6.849 € UAH 300.000 UAH
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Крижопіль
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 6.083 €
Друга фреза
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків

Други марки во делот "Машини за обработка на почвата од Украина"

Контактирајте го продавачот
5.990 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 50 мм Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Теребовлянський р-н
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 26.200 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 10.5 м
Украина, Гнівань
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Работна брзина 12 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
51.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
диск брана Horsch БШЗ - 15 шлейфовая борона
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 15 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
6.826 € UAH 299.000 UAH
Подривач
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
39.900 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 195 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.780 €
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 280 мм Капацитет 1.3 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Украина, с. Степове
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3.85 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
29.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2007 Тип Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
9.500 US$ EUR ≈ 8.890 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 210 кс
Година 2015 Тип за трактор Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Сколобів
Контактирајте го продавачот
21.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 250 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
17.800 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
19.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Број на редови 2 Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
22.300 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 1050 мм Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Тип за трактор Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
17.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
13.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
11.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Lutsk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи