Филтри -

Машини за обработка на почвата Metal-Fach

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

11 огласа: Машини за обработка на почвата Metal-Fach

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
37.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 180 мм Работна брзина 9 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
11.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, м.Вінниця
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.500 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 80 кс Работни часови 2 ха/час
Година 2022 Сила Ширина на опфаќање 2.8 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
32.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 180 мм Работна брзина 9 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
39.600 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 18 мм Потребна сила на трактор 320 кс Работна брзина 9 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
7.700 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 5 мм Потребна сила на трактор 110 кс Работна брзина 9 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
44.500 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Reusel
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Холандија, Reusel
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Etten-Leur
нови мулчер за трактор Metal-Fach Z-022 L160
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 95 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
3.300 €
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Liebenwalde
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи