Филтри -

Машини за обработка на почвата Metal-Fach - Киргистан

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

0 огласа: Машини за обработка на почвата Metal-Fach - Киргистан

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање

Други марки во делот "Машини за обработка на почвата - Киргистан"

Контактирајте го продавачот
39.350 € KGS 3.700.000 KGS
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Киргистан, Novopokrovka
нови плуг Amazone Cayros XMS нови плуг Amazone Cayros XMS
2
Контактирајте го продавачот
28.000 € Со вклучен ДДВ
Плуг
Длабочина на обработка 4000 мм Потребна сила на трактор 132 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 320 м
Киргистан, Novopokrovka
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи