Филтри -

Машини за обработка на почвата Metal-Technik од Полска

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

20 огласа: Машини за обработка на почвата Metal-Technik од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
1.012 € PLN 4.329 PLN
Аератор за тревник
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Bialystok, Podlaskie
Контактирајте го продавачот
6.567 € PLN 28.100 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Полска, Bialystok, Podlaskie
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.606 € PLN 11.150 PLN
Аератор за тревник
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Bialystok, Podlaskie
Контактирајте го продавачот
2.725 € PLN 11.660 PLN
Аератор за тревник
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Bialystok, Podlaskie
Контактирајте го продавачот
1.916 € PLN 8.200 PLN
Аератор за тревник
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Bialystok, Podlaskie
Контактирајте го продавачот
2.127 € PLN 9.100 PLN
Аератор за тревник
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Bialystok, Podlaskie
нови пружинеста фреза Metal-Technik Hackstriegel /Chwastownik / Desyerbador 8 m
1
Контактирајте го продавачот
4.990 €
Пружинеста фреза
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Земјоделски валјак
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Полска, Jedwabne
нови аератор за тревник Metal-Technik Wiesenegge /Włóka łąkowo – polowa 8m / 4 rzęy / Grada para prade
1
Контактирајте го продавачот
2.300 €
Аератор за тревник
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Jedwabne
нови аератор за тревник Metal-Technik Rastra de escarda нови аератор за тревник Metal-Technik Rastra de escarda
2
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Аератор за тревник
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
1.890 €
Аератор за тревник
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
1.600 €
Аератор за тревник
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
1.810 €
Аератор за тревник
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Jedwabne
нови аератор за тревник Metal-Technik Grada para prados Metal-Technik 6m
1
Контактирајте го продавачот
1.890 €
Аератор за тревник
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Jedwabne
нови пружинеста фреза Metal-Technik Hackstriegel /Chwastownik / DESYERBADOR MECANICO
1
Контактирајте го продавачот
4.070 €
Пружинеста фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Jedwabne
аератор за тревник Metal-Technik ciężka włóka łąkowo-polowa 8 m аератор за тревник Metal-Technik ciężka włóka łąkowo-polowa 8 m
2
Контактирајте го продавачот
2.734 € PLN 11.700 PLN
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bialystok
аератор за тревник Metal-Technik ciężka włóka łąkowo-polowa 6 m аератор за тревник Metal-Technik ciężka włóka łąkowo-polowa 6 m
2
Контактирајте го продавачот
2.130 € PLN 9.115 PLN
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bialystok
Контактирајте го продавачот
724,50 € PLN 3.100 PLN
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bialystok
аератор за тревник Metal-Technik włóko-chwastownik 6 m аератор за тревник Metal-Technik włóko-chwastownik 6 m аератор за тревник Metal-Technik włóko-chwastownik 6 m
3
Контактирајте го продавачот
3.763 € PLN 16.100 PLN
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bialystok
аератор за тревник Metal-Technik Metal-Technik ciężka włóka łąkowo-polowa 5 m аератор за тревник Metal-Technik Metal-Technik ciężka włóka łąkowo-polowa 5 m
2
Контактирајте го продавачот
1.821 € PLN 7.790 PLN
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Białystok
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи