Филтри -

Машини за обработка на почвата New Holland од Германија

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2 огласа: Машини за обработка на почвата New Holland од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
7.974 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 0.9 м
Германија, Bamberg

Other makes in the section "Машини за обработка на почвата од Германија"

Контактирајте го продавачот
4.290 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
43.650 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Bockel - Gyhum
диск брана Kongskilde powertill диск брана Kongskilde powertill
2
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Диск брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.916 €
Култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Диск брана
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.042 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-83104 Tuntenhausen
Контактирајте го продавачот
19.700 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
култиватор Pöttinger terradisc 8001 t култиватор Pöttinger terradisc 8001 t култиватор Pöttinger terradisc 8001 t
3
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-31188 Holle
диск брана Horsch joker 7 rt+ диск брана Horsch joker 7 rt+ диск брана Horsch joker 7 rt+
3
Контактирајте го продавачот
63.000 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-17033 Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
44.000 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-29562 Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-96349 Steinwiesen
Контактирајте го продавачот
9.663 €
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
35.129 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Германија, Albersdorf
нови аератор за тревник Stekro нови аератор за тревник Stekro нови аератор за тревник Stekro
3
Контактирајте го продавачот
984 €
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Werl-Oberbergstraße
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Werl-Oberbergstraße
рото брана re (t) 300
1
Контактирајте го продавачот
27.459 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-84539 Ampfing
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Култиватор
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Култиватор
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи