Филтри -

Машини за обработка на почвата Niemeyer

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

8 огласа: Машини за обработка на почвата Niemeyer

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
6.450 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Genemuiden
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Callantsoog
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
слама култиватор Niemeyer TE303 слама култиватор Niemeyer TE303 слама култиватор Niemeyer TE303
3
Контактирајте го продавачот
2.705 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
реверзибилен плуг Niemeyer DELTA 3 IV
1
Контактирајте го продавачот
аукција 1.890 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Култиватор
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
2.490 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Плуг
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Neuenkirchen-Vörden
Контактирајте го продавачот
1.990 €
Земјоделски валјак
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи