Филтри -

Машини за обработка на почвата Orion

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

19 огласа: Машини за обработка на почвата Orion

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.020 €
Реверзибилен плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
9.760 €
Друга фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Zeven
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
реверзибилен плуг Orion реверзибилен плуг Orion реверзибилен плуг Orion
3
Контактирајте го продавачот
13.800 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Мархалівка
нови култиватор Orion 2,4m нови култиватор Orion 2,4m нови култиватор Orion 2,4m
3
Контактирајте го продавачот
1.468 € PLN 6.300 PLN
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Полска, Słupia
нови култиватор Orion
1
Контактирајте го продавачот
1.911 € PLN 8.200 PLN
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Słupia
нови култиватор Orion
1
Контактирајте го продавачот
1.445 € PLN 6.200 PLN
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
1.247 € PLN 5.350 PLN
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Полска, Słupia
нови култиватор Orion нови култиватор Orion нови култиватор Orion
3
Контактирајте го продавачот
1.794 € PLN 7.700 PLN
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
1.247 € PLN 5.350 PLN
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Полска, Słupia
нови култиватор Orion нови култиватор Orion нови култиватор Orion
3
Контактирајте го продавачот
1.305 € PLN 5.600 PLN
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
1.107 € PLN 4.750 PLN
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови слама култиватор Orion
1
Контактирајте го продавачот
1.316 € PLN 5.650 PLN
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 20 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
1.782 € PLN 7.650 PLN
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Słupia
нови култиватор Orion
1
Контактирајте го продавачот
1.573 € PLN 6.750 PLN
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Полска, Słupia
нови култиватор Orion
1
Контактирајте го продавачот
2.015 € PLN 8.650 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 65 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Полска, Słupia
нови култиватор Orion нови култиватор Orion нови култиватор Orion
3
Контактирајте го продавачот
1.386 € PLN 5.950 PLN
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Полска, Słupia
нови култиватор Orion нови култиватор Orion нови култиватор Orion
3
Контактирајте го продавачот
1.398 € PLN 6.000 PLN
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови култиватор Orion
1
Контактирајте го продавачот
1.608 € PLN 6.900 PLN
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Полска, Słupia
рото брана Orion U227 рото брана Orion U227
2
Контактирајте го продавачот
9.576 € PLN 41.100 PLN
Рото брана
Длабочина на обработка 200 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Białystok
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи