Филтри -

Машини за обработка на почвата Ovlac

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

14 огласа: Машини за обработка на почвата Ovlac

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
нови диск брана Ovlac MAXIDISC II-450P/34 нови диск брана Ovlac MAXIDISC II-450P/34 нови диск брана Ovlac MAXIDISC II-450P/34
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Caspe
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 4.4 м
Шпанија, Caspe
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Aurice
машина за подготовка на почвата за сеидба Ovlac XLANDER машина за подготовка на почвата за сеидба Ovlac XLANDER машина за подготовка на почвата за сеидба Ovlac XLANDER
3
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.75 м
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 210 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Шпанија, Caspe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Marknesse
нови диск брана Ovlac MAXIDISC II-300P/22 нови диск брана Ovlac MAXIDISC II-300P/22 нови диск брана Ovlac MAXIDISC II-300P/22
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Caspe
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Ovlac XLANDER MCH-3-28-PV нови машина за подготовка на почвата за сеидба Ovlac XLANDER MCH-3-28-PV нови машина за подготовка на почвата за сеидба Ovlac XLANDER MCH-3-28-PV
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Caspe
нови култиватор Ovlac XLANDER MCH-3-25-P нови култиватор Ovlac XLANDER MCH-3-25-P нови култиватор Ovlac XLANDER MCH-3-25-P
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Caspe
нови култиватор Ovlac XLANDER MCH-3-19-P нови култиватор Ovlac XLANDER MCH-3-19-P нови култиватор Ovlac XLANDER MCH-3-19-P
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Caspe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Шпанија, Caspe
нови слама култиватор Ovlac MCH-3-22-P нови слама култиватор Ovlac MCH-3-22-P
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Caspe
машина за подготовка на почвата за сеидба Ovlac SEMICHISSEL ARRASTRADO машина за подготовка на почвата за сеидба Ovlac SEMICHISSEL ARRASTRADO
2
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Шпанија, Peñaranda de Bracamonte
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Ovlac SEMICHISSEL 15 BRAZOS нови машина за подготовка на почвата за сеидба Ovlac SEMICHISSEL 15 BRAZOS
2
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Peñaranda de Bracamonte
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи