Филтри -

Машини за обработка на почвата Pöttinger

Резултати од пребарување: 101 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

101 огласа: Машини за обработка на почвата Pöttinger

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-54636 Rittersdorf
Контактирајте го продавачот
17.100 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Damme
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.900 US$ EUR ≈ 16.440 €
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
10.200 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Brakel
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bratoszewice
Контактирајте го продавачот
6.372 €
Диск брана
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
112.800 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Австрија, Großpersdorf
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
16.500 € Со вклучен ДДВ
Рото брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Viken
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Естонија, Lohkva küla
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Култиватор
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bamberg
Контактирајте го продавачот
18.700 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.9 м
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
11.800 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
17.900 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.504 €
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
12.610 €
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-3107 St. Pölten
Контактирајте го продавачот
14.601 €
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
14.955 €
Диск брана
Година 2016 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.415 €
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
59.990 €
Диск брана
Година 2021 Тип Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
33.700 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 101 огласа
Прикажи