Филтри -

Машини за обработка на почвата Pöttinger од Австрија

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

23 огласа: Машини за обработка на почвата Pöttinger од Австрија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
21.450 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
16.583 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4800 Attnang-Puchheim
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.601 €
Рото брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
15.841 €
Плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4800 Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
10.345 €
Рото брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-3910 Zwettl
Контактирајте го продавачот
12.900 € Со вклучен ДДВ
Рото брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
11.947 €
Плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-5274 Burgkirchen
Контактирајте го продавачот
29.500 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
3.800 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 1901 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
19.900 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
11.900 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
43.200 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-3250 Wieselburg Land
Контактирајте го продавачот
13.900 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Großpersdorf
Контактирајте го продавачот
6.372 €
Диск брана
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
23.750 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-3107 St. Pölten
Контактирајте го продавачот
13.000 € Со вклучен ДДВ
Рото брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
6.372 €
Рото брана
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
7.200 € Со вклучен ДДВ
Рото брана
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
112.800 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Австрија, Großpersdorf
Контактирајте го продавачот
16.500 € Со вклучен ДДВ
Рото брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
18.700 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.9 м
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
17.900 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
11.900 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи