Филтри -

Машини за обработка на почвата Pöttinger од Европа

Резултати од пребарување: 92 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

92 огласа: Машини за обработка на почвата Pöttinger

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
6.303 €
Рото брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-75031 Eppingen
Контактирајте го продавачот
13.332 €
Плуг
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2100 Korneuburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.690 € Со вклучен ДДВ
Рото брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
6.303 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-75031 Eppingen
Контактирајте го продавачот
6.303 €
Рото брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-75031 Eppingen
Контактирајте го продавачот
33.700 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
50.900 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.478 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
реверзибилен плуг Pöttinger Servo 45 реверзибилен плуг Pöttinger Servo 45 реверзибилен плуг Pöttinger Servo 45
3
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
10.345 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-3910 Zwettl
Контактирајте го продавачот
9.663 €
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
21.450 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
16.583 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4800 Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
14.601 €
Рото брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-80700 Roye
Контактирајте го продавачот
34.243 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Плуг
Година 2014 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Neuenkirchen-Vörden
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
32.900 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-96349 Steinwiesen
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 92 огласа
Прикажи