Филтри -

Машини за обработка на почвата Pöttinger од Германија

Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

45 огласа: Машини за обработка на почвата Pöttinger од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
6.303 €
Рото брана
Година 2008 Тип Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-75031 Eppingen
Контактирајте го продавачот
6.303 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-75031 Eppingen
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.303 €
Рото брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-75031 Eppingen
Контактирајте го продавачот
33.700 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
50.900 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.478 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.663 €
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
34.243 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Плуг
Година 2014 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Neuenkirchen-Vörden
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
32.900 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-96349 Steinwiesen
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Реверзибилен плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
30.160 €
Плуг
Година 2023 Километража 12 м/ч Ширина на опфаќање 2.45 м
Германија, Albersdorf
Контактирајте го продавачот
20.300 €
Плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
34.244 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.45 м
Германија, Sörup
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
20.084 €
Реверзибилен плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Straubing
Контактирајте го продавачот
50.336 €
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 9.2 м
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
54.202 €
Слама култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
13.578 €
Реверзибилен плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Straubing
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи