Филтри -

Машини за обработка на почвата Prinoth

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

24 огласа: Машини за обработка на почвата Prinoth

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Самоодни мулчер
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Самоодни мулчер
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Самоодни мулчер
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Самоодни мулчер
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Самоодни мулчер
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Пшемысль
Контактирајте го продавачот
520.000 US$ EUR ≈ 479.500 €
Самоодни мулчер
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киевская обл.
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Самоодни мулчер
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
255.000 € Без ДДВ
Самоодни мулчер
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zofiówka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 100 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zhytomyr
нови мулчер за трактор Prinoth M650h нови мулчер за трактор Prinoth M650h нови мулчер за трактор Prinoth M650h
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zhytomyr
нови мулчер за трактор Prinoth M500
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 2.3 м
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zhytomyr
нови мулчер за трактор Prinoth M650h нови мулчер за трактор Prinoth M650h нови мулчер за трактор Prinoth M650h
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zhytomyr
нови мулчер за трактор Prinoth M650h нови мулчер за трактор Prinoth M650h нови мулчер за трактор Prinoth M650h
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 100 кс Работна брзина 5 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 5 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.9 м
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.3 м
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
287.900 € Без ДДВ
Самоодни мулчер
Работна брзина 8 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
500.000 US$ EUR ≈ 461.100 €
Самоодни мулчер
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киевская обл.
Контактирајте го продавачот
405.000 US$ EUR ≈ 373.500 €
Самоодни мулчер
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киевская обл.
Контактирајте го продавачот
72.000 US$ EUR ≈ 66.400 €
Мулчер за трактор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киевская обл.
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 64.550 €
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киевская обл.
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се